1210J5000331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J5000331MDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210J5000331MDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 500V X7R 1210
Podatkovni listi: 1210J5000331MDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
16000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1210J5000331MDR
Številka dela 1210J5000331MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 500V X7R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 207158 pcs Podatkovni list 1210J5000331MDR.pdf
Napetost - ocenjena 500V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 500V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 330pF