1210J1000100GAT
Knowles SyferKnowles Syfer
1210J1000100GAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1210J1000100GAT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1210
Podatkovni listi: 1210J1000100GAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 1210J1000100GAT
Številka dela 1210J1000100GAT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 100V C0G/NP0 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 76719 pcs Podatkovni list 1210J1000100GAT.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.079" (2.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija -
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±2% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 10pF