1206Y2500331MDR
Knowles SyferKnowles Syfer
1206Y2500331MDR Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 1206Y2500331MDR
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 250V X7R 1206
Podatkovni listi: 1206Y2500331MDR.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 1206Y2500331MDR
Številka dela 1206Y2500331MDR Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 250V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 285885 pcs Podatkovni list 1206Y2500331MDR.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.063" (1.60mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija FlexiCap™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Soft Termination, High Temperature Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 330pF