0805J2500331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0805J2500331MXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0805J2500331MXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 250V X7R 0805
Podatkovni listi: 1.0805J2500331MXT.pdf2.0805J2500331MXT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0805J2500331MXT
Številka dela 0805J2500331MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 250V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 605082 pcs Podatkovni list 1.0805J2500331MXT.pdf2.0805J2500331MXT.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 330pF