0603J2000331MXT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2000331MXT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603J2000331MXT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 330PF 200V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.0603J2000331MXT.pdf2.0603J2000331MXT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 0603J2000331MXT
Številka dela 0603J2000331MXT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 330PF 200V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 698641 pcs Podatkovni list 1.0603J2000331MXT.pdf2.0603J2000331MXT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient X7R (2R1)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R (2R1) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 330pF