0603J2000100GAT
Knowles SyferKnowles Syfer
0603J2000100GAT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 0603J2000100GAT
Proizvajalec / znamka: Knowles Syfer
Opis izdelka CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603
Podatkovni listi: 0603J2000100GAT.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 0603J2000100GAT
Številka dela 0603J2000100GAT Proizvajalec Knowles Syfer
Opis CAP CER 10PF 200V C0G/NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 230398 pcs Podatkovni list 0603J2000100GAT.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0 (1B)
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija -
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10pF ±2% 200V Ceramic Capacitor C0G, NP0 (1B) 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 10pF