D2000-9ST
Klein ToolsKlein Tools
D2000-9ST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D2000-9ST
Proizvajalec / znamka: Klein Tools
Opis izdelka PLIERS COMBO FLAT NOSE 9.38"
Podatkovni listi: D2000-9ST.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / se ne uporablja
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D2000-9ST
Številka dela D2000-9ST Proizvajalec Klein Tools
Opis PLIERS COMBO FLAT NOSE 9.38" Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / se ne uporablja
Količina na voljo 1303 pcs Podatkovni list D2000-9ST.pdf
Utež 1.1 lbs (499g) Vrsta orodja Combination
Nasvet - tip Flat Nose Nasvet - Oblika Straight
Serija - Druga imena 0-9264470382-9
Dolžina 9.38" (238.5mm) Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / Not applicable
Jaw - Tip Partially Serrated Lastnosti High Leverage, Includes Cutter, Non-Slip
natančen opis Combination Pliers Flat Nose Partially Serrated 9.38" (238.5mm)
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
D2000-9NETP
D2000-9NETP
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: PLIERS COMBO FLAT NOSE 9.38"
Na zalogi: 1952 pcs
Prenesi: D2000-9NETP.pdf
RFQ
D200J25C0GL6TJ5R
D200J25C0GL6TJ5R
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: CAP CER 20PF 500V NP0 RADIAL
Na zalogi: 5829 pcs
Prenesi:
RFQ
D2000-8
D2000-8
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: PLIERS COMBO FLAT NOSE 8.69"