SSHB21HS-R031350
KEMETKEMET
SSHB21HS-R031350 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSHB21HS-R031350
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 135MH 300MA 2LN TH
Podatkovni listi: 1.SSHB21HS-R031350.pdf2.SSHB21HS-R031350.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije SSHB21HS-R031350
Številka dela SSHB21HS-R031350 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 135MH 300MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 38589 pcs Podatkovni list 1.SSHB21HS-R031350.pdf2.SSHB21HS-R031350.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.906" W (26.00mm x 23.00mm) Serija SSHB21HS
Ocene - Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena 399-17148 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Induktivnost @ Frekvenca 135mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.610" (15.50mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 135mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 2.95 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 2.95 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 300mA Odobritve -