SSHB10H-R04760
KEMETKEMET
SSHB10H-R04760 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SSHB10H-R04760
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 76MH 400MA 2LN TH
Podatkovni listi: 1.SSHB10H-R04760.pdf2.SSHB10H-R04760.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SSHB10H-R04760
Številka dela SSHB10H-R04760 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 76MH 400MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 40939 pcs Podatkovni list 1.SSHB10H-R04760.pdf2.SSHB10H-R04760.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.866" L x 0.669" W (22.00mm x 17.00mm) Serija SSHB10H
Ocene - Paket / primer Vertical, 4 PC Pin
Druga imena 399-17076 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Število linij 2 Tip montaže Through Hole
Induktivnost @ Frekvenca 76mH @ 10kHz Višina (maks.) 0.610" (15.50mm)
Vrsta filtra - Lastnosti -
natančen opis 76mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 400mA DCR 2.7 Ohm DC Resistance (DCR) (Max) 2.7 Ohm
Trenutna ocena (maks.) 400mA Odobritve -