SS28V-R25080-CH
KEMETKEMET
SS28V-R25080-CH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SS28V-R25080-CH
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 8MH 2.5A 2LN TH
Podatkovni listi: SS28V-R25080-CH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SS28V-R25080-CH
Številka dela SS28V-R25080-CH Proizvajalec KEMET
Opis CMC 8MH 2.5A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 63831 pcs Podatkovni list SS28V-R25080-CH.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.181" L x 0.866" W (30.00mm x 22.00mm) Serija SS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 399-10762
delovna temperatura -25°C ~ 120°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 8mH @ 1kHz
Višina (maks.) 1.398" (35.50mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 8mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.5A DCR 160 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 160 mOhm Trenutna ocena (maks.) 2.5A
Odobritve -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SS28RCFN
SS28RCFN
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: HAMMER,SS,28OZ,RIP,CHECK,MAG NAI
Na zalogi: 2183 pcs
Prenesi:
RFQ
SS28V-20075-CH
SS28V-20075-CH
Proizvajalci: KEMET
Opis: CMC 7.5MH 2A 2LN TH
Na zalogi: 79228 pcs
Prenesi: SS28V-20075-CH.pdf
RFQ
SS29 M4G
SS29 M4G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE SCHOTTKY 90V 2A DO214AA
Prenesi: SS29 M4G.pdf
SS28V-K20115-CH
SS28V-K20115-CH
Proizvajalci: KEMET
Opis: CMC 11.5MH 2A 2LN TH
Prenesi: SS28V-K20115-CH.pdf
SS29-E3/52T
SS29-E3/52T
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE SCHOTTKY 90V 1.5A DO214AA
Prenesi: SS29-E3/52T.pdf
SS29
SS29
Proizvajalci: AMI Semiconductor / ON Semiconductor