SS24V-R08250-CH
KEMETKEMET
SS24V-R08250-CH Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SS24V-R08250-CH
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 25MH 800MA 2LN TH
Podatkovni listi: SS24V-R08250-CH.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SS24V-R08250-CH
Številka dela SS24V-R08250-CH Proizvajalec KEMET
Opis CMC 25MH 800MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 52142 pcs Podatkovni list SS24V-R08250-CH.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 1.024" L x 0.748" W (26.00mm x 19.00mm) Serija SS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 399-10751
delovna temperatura -25°C ~ 120°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 25mH @ 1kHz
Višina (maks.) 1.240" (31.50mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 25mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 800mA DCR 750 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 750 mOhm Trenutna ocena (maks.) 800mA
Odobritve -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SS24SHE3_B/I
SS24SHE3_B/I
Proizvajalci: Electro-Films (EFI) / Vishay
Opis: DIODE SCHOTTKY 2A 40V DO-214AC