SS21V-R031380
KEMETKEMET
SS21V-R031380 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SS21V-R031380
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 138MH 300MA 2LN TH
Podatkovni listi: SS21V-R031380.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SS21V-R031380
Številka dela SS21V-R031380 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 138MH 300MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 33820 pcs Podatkovni list SS21V-R031380.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.807" L x 0.650" W (20.50mm x 16.50mm) Serija SS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 399-10549
delovna temperatura -25°C ~ 120°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 138mH @ 1kHz
Višina (maks.) 1.004" (25.50mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 138mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 300mA DCR 5.9 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 5.9 Ohm Trenutna ocena (maks.) 300mA