SS20H-R06200
KEMETKEMET
SS20H-R06200 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SS20H-R06200
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 20MH 600MA 2LN TH
Podatkovni listi: SS20H-R06200.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SS20H-R06200
Številka dela SS20H-R06200 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 20MH 600MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 68601 pcs Podatkovni list SS20H-R06200.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.866" L x 0.866" W (22.00mm x 22.00mm) Serija SS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 399-10680
delovna temperatura -25°C ~ 120°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 20mH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.728" (18.50mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 20mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 930 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 930 mOhm Trenutna ocena (maks.) 600mA
Odobritve -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SS20H-08100
SS20H-08100
Proizvajalci: KEMET
Opis: CMC 10MH 800MA 2LN TH
Na zalogi: 67409 pcs
Prenesi: SS20H-08100.pdf
RFQ
SS20BHN
SS20BHN
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: HAMMER,SS,20 OZ,BRICK
Na zalogi: 2548 pcs
Prenesi:
RFQ
SS20RN
SS20RN
Proizvajalci: Apex Tool Group
Opis: HAMMER,SS,20OZ,RIP,MAGNETIC NAIL
Prenesi:
SS210 R5G
SS210 R5G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE SCHOTTKY 100V 2A DO214AA
Prenesi: SS210 R5G.pdf
SS210 M4G
SS210 M4G
Prenesi: SS210 M4G.pdf
Proizvajalci: KEMET
Opis: COMMON MODE CHOKE 8MH 1A 2LN TH