SS11VL-R22020
KEMETKEMET
SS11VL-R22020 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SS11VL-R22020
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CMC 2MH 2.2A 2LN TH
Podatkovni listi: SS11VL-R22020.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SS11VL-R22020
Številka dela SS11VL-R22020 Proizvajalec KEMET
Opis CMC 2MH 2.2A 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 81161 pcs Podatkovni list SS11VL-R22020.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.866" L x 0.571" W (22.00mm x 14.50mm) Serija SS
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 399-10560
delovna temperatura -25°C ~ 120°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 2mH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.807" (20.50mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 2mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2.2A DCR 120 mOhm
DC Resistance (DCR) (Max) 120 mOhm Trenutna ocena (maks.) 2.2A
Odobritve -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SS11VL-R30009
SS11VL-R30009
Proizvajalci: KEMET
Opis: CMC 900UH 3A 2LN TH
Na zalogi: 80013 pcs
Prenesi: SS11VL-R30009.pdf
RFQ
SS12
SS12
Proizvajalci: Fairchild/ON Semiconductor
Opis: DIODE SCHOTTKY 20V 1A SMA
Na zalogi: 902479 pcs
Prenesi: SS12.pdf
RFQ
Proizvajalci: KEMET
Opis: CMC 7.6MH 1.1A 2LN TH
Prenesi: SS11VL-R11076.pdf
SS12 M2G
SS12 M2G
Proizvajalci: TSC (Taiwan Semiconductor)
Opis: DIODE SCHOTTKY 20V 1A DO214AC
Prenesi: SS12 M2G.pdf
Opis: CMC 3.6MH 1.7A 2LN TH
Opis: CMC 5.2MH 1.3A 2LN TH
Proizvajalci: Klein Tools
Opis: NUT DRIVR HEX SOCKET 3/8" 3.75"
Prenesi: SS12.pdf
SS12 R3G
SS12 R3G