L0806B2R2JSWST
KEMETKEMET
L0806B2R2JSWST Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: L0806B2R2JSWST
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka INDUCTORSIGNAL LINE 0806 2.2H 5%
Podatkovni listi: L0806B2R2JSWST.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije L0806B2R2JSWST
Številka dela L0806B2R2JSWST Proizvajalec KEMET
Opis INDUCTORSIGNAL LINE 0806 2.2H 5% Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 301016 pcs Podatkovni list L0806B2R2JSWST.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 0806 (2016 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija L-SWS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer 0806 (2016 Metric)
Druga imena 399-17741-1 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm) Frekvenca - Samozadostna 75MHz
Lastnosti - natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 340mA 540 mOhm 0806 (2016 Metric)
DC Resistance (DCR) 540 mOhm Trenutna ocena 340mA