CK06BX104KT/R
KEMETKEMET
CK06BX104KT/R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK06BX104KT/R
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL
Podatkovni listi: 1.CK06BX104KT/R.pdf2.CK06BX104KT/R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK06BX104KT/R
Številka dela CK06BX104KT/R Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 95197 pcs Podatkovni list 1.CK06BX104KT/R.pdf2.CK06BX104KT/R.pdf
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.290" L x 0.090" W (7.37mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK06
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer Radial Druga imena 1001-2030-1
1001-2030-1-MIL
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Straight
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.300" (7.62mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 0.1µF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Radial
Zmogljivost 0.1µF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CK06BX104K
CK06BX104K
Proizvajalci: KEMET
Opis: CAP CER 0.1UF 100V BX RADIAL