CK05BX472KT/R
KEMETKEMET
CK05BX472KT/R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CK05BX472KT/R
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 4700PF 100V BX RADIAL
Podatkovni listi: 1.CK05BX472KT/R.pdf2.CK05BX472KT/R.pdf3.CK05BX472KT/R.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CK05BX472KT/R
Številka dela CK05BX472KT/R Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 4700PF 100V BX RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient BX
Velikost / dimenzija 0.190" L x 0.090" W (4.83mm x 2.29mm) Serija Military, MIL-C-11015, CK05
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Radial Druga imena 1001-2022-2
1001-2022-2-MIL
C052K472K1X5CA7301
CK05BX472KTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil Formed Leads
Razdalja med vodikom 0.200" (5.08mm) Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Višina - sedež (maks.) 0.200" (5.08mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 4700pF ±10% 100V Ceramic Capacitor BX Radial
Zmogljivost 4700pF Aplikacije General Purpose
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CK05BX473K
CK05BX473K
Proizvajalci: Cornell Dubilier Electronics
Opis: CAP CER 0.047UF 50V 10% RADIAL
Na zalogi: 160242 pcs
Prenesi: CK05BX473K.pdf
RFQ
CK05BX471K
CK05BX471K
Opis: CAP CER 470PF 200V 10% RADIAL
Na zalogi: 137232 pcs
Prenesi: CK05BX471K.pdf
RFQ
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 0.047UF 50V BX RADIAL
Prenesi: CK05BX473K.pdf
Proizvajalci: KEMET
Prenesi: CK05BX471K.pdf
CK05BX472K
CK05BX472K
Opis: CAP CER 4700PF 100V 10% RADIAL
Prenesi: CK05BX472K.pdf
CK05BX561K
CK05BX561K
Opis: CAP CER 560PF 200V 10% RADIAL
Prenesi: CK05BX561K.pdf
Proizvajalci: AVX Corporation
Opis: CAP CER 4700PF 100V BX RADIAL
Prenesi: CK05BX472K.pdf
CK05BX562K
CK05BX562K
Opis: CAP CER 5600PF 100V 10% RADIAL
Prenesi: CK05BX562K.pdf
Proizvajalci: KEMET