C331C162JAG5TA
KEMETKEMET
KEMET
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C331C162JAG5TA
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5%
Podatkovni listi: C331C162JAG5TA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C331C162JAG5TA
Številka dela C331C162JAG5TA Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER RAD 1.6NF 250V C0G 5% Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 471777 pcs Podatkovni list C331C162JAG5TA.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.280" L x 0.160" W (7.11mm x 4.07mm) Serija Goldmax, 300
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil Straight Razdalja med vodikom 0.250" (6.35mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.360" (9.14mm)
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
natančen opis 1600pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 Radial Zmogljivost 1600pF