C1808C331MGRACTU
KEMETKEMET
C1808C331MGRACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1808C331MGRACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 330PF 2KV X7R 1808
Podatkovni listi: C1808C331MGRACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1808C331MGRACTU
Številka dela C1808C331MGRACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 2KV X7R 1808 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 219980 pcs Podatkovni list C1808C331MGRACTU.pdf
Napetost - ocenjena 2000V (2kV) Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.085" (2.15mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.185" L x 0.079" W (4.70mm x 2.00mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1808 (4520 Metric) Druga imena C1808C331MGRAC
C1808C331MGRAC7800
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1808 (4520 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose