C0805C331M2RACTU
KEMETKEMET
C0805C331M2RACTU Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0805C331M2RACTU
Proizvajalec / znamka: KEMET
Opis izdelka CAP CER 330PF 200V X7R 0805
Podatkovni listi: C0805C331M2RACTU.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0805C331M2RACTU
Številka dela C0805C331M2RACTU Proizvajalec KEMET
Opis CAP CER 330PF 200V X7R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 858286 pcs Podatkovni list C0805C331M2RACTU.pdf
Napetost - ocenjena 200V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.035" (0.88mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena C0805C331M2RAC
C0805C331M2RAC7800
C0805C331M2RAC7867
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±20% 200V Ceramic Capacitor X7R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose