B16B-PASK
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B16B-PASK
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN HEADER PA 16POS TOP 2MM TIN
Podatkovni listi: B16B-PASK.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije B16B-PASK
Številka dela B16B-PASK Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER PA 16POS TOP 2MM TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6522 pcs Podatkovni list B16B-PASK.pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Kinked Pin, Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija PA Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.319" (8.10mm) Druga imena 455-1515
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 16
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm
Višina izolacije 0.303" (7.70mm) Barva izolacije Natural
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Locking Ramp natančen opis Connector Header Through Hole 16 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.126" (3.20mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec Tin-Lead Stik s koncem - parjenje Tin-Lead
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B16B-PADSS-1(LF)(SN)
B16B-PADSS-1(LF)(SN)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HEADER 16POS 2MM TIN
Na zalogi: 115798 pcs
Prenesi: B16B-PADSS-1(LF)(SN).pdf
RFQ
B16B-PASK-1(LF)(SN)
B16B-PASK-1(LF)(SN)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HEADER PA 16POS TOP W/BOSS