B13B-PASK
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: B13B-PASK
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN HEADER PA 13POS TOP 2MM TIN
Podatkovni listi: B13B-PASK.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije B13B-PASK
Številka dela B13B-PASK Proizvajalec JST
Opis CONN HEADER PA 13POS TOP 2MM TIN Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4499 pcs Podatkovni list B13B-PASK.pdf
Voltage Rating 250V Prekinitev Kinked Pin, Solder
Style Board to Cable/Wire Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija PA Razmik med vrsticami - parjenje -
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Bulk
Skupna dolžina kontakta 0.319" (8.10mm) Druga imena 455-1512
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Število vrstic 1
Število naloženih pozicij All Število pozicij 13
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 9.9mm, 14.7mm, 14.9mm
Višina izolacije 0.303" (7.70mm) Barva izolacije Natural
Ingress Protection - Lastnosti -
Tip pritrjevanja Locking Ramp natančen opis Connector Header Through Hole 13 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 3A Vrsta kontakta Male Pin
Kontaktiraj obliko Square Kontaktni material Copper Alloy
Dolžina stika - post 0.118" (3.00mm) Dolžina kontakta - parjenje 0.126" (3.20mm)
Stik s fino debelino - post - Končna debelina - parjenje -
Stopite v stik - konec Tin-Lead Stik s koncem - parjenje Tin-Lead
Vrsta priključka Header Aplikacije -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
B13B-PASK-1(LF)(SN)
B13B-PASK-1(LF)(SN)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HEADER PA 13POS TOP W/BOSS
Na zalogi: 196193 pcs
Prenesi: B13B-PASK-1(LF)(SN).pdf
RFQ
B13AV
B13AV
Proizvajalci: NKK Switches
Opis: SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V
Na zalogi: 22757 pcs
Prenesi: B13AV.pdf
RFQ
B13AP-GB
B13AP-GB
Proizvajalci: NKK Switches
Prenesi: B13AP-GB.pdf
B13B-PH-K-S(LF)(SN)
B13B-PH-K-S(LF)(SN)
Proizvajalci: JST
Opis: CONN HEADER PH TOP 13POS 2MM
Prenesi: B13B-PH-K-S(LF)(SN).pdf
B13AW
B13AW
Prenesi: B13AW.pdf
B13B-PH-K-S
B13B-PH-K-S
Prenesi: B13B-PH-K-S.pdf
B13B-EH-A
B13B-EH-A
Opis: CONN HEADER EH TOP 13POS 2.5MM
Prenesi: B13B-EH-A.pdf
B13B-PASK(LF)(SN)
B13B-PASK(LF)(SN)
Opis: CONN HEADER PA 13POS TOP 2MM TIN