ASYFSYF16K51
JSTJST
ASYFSYF16K51 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASYFSYF16K51
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka JUMPER SYF-41T-P0.5A X2 2"
Podatkovni listi: 1.ASYFSYF16K51.pdf2.ASYFSYF16K51.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASYFSYF16K51
Številka dela ASYFSYF16K51 Proizvajalec JST
Opis JUMPER SYF-41T-P0.5A X2 2" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 210586 pcs Podatkovni list 1.ASYFSYF16K51.pdf2.ASYFSYF16K51.pdf
Žični merilnik 16 AWG Serija -
Druga imena 455-3200 Število vrstic 1
Število vodnikov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Dolžina 2.00" (50.80mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Black 16 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 2.00" (50.80mm) Stopite v stik s finišno debelino -