ASVMSVM14K152
JSTJST
ASVMSVM14K152 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASVMSVM14K152
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 6"
Podatkovni listi: ASVMSVM14K152.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ASVMSVM14K152
Številka dela ASVMSVM14K152 Proizvajalec JST
Opis JUMPER SVM-61T-P2.0 X2 6" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 122588 pcs Podatkovni list ASVMSVM14K152.pdf
Žični merilnik 14 AWG Serija VL
Druga imena 455-3109 Število vrstic 1
Število vodnikov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Dolžina 6.00" (152.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis Black 14 AWG Jumper Lead Pin to Pin Tin 6.00" (152.40mm) Stopite v stik s finišno debelino -