ASACHLSACHL28W152
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASACHLSACHL28W152
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka JUMPER SACHL-003G-P0.2 X2 6"
Podatkovni listi: ASACHLSACHL28W152.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ASACHLSACHL28W152
Številka dela ASACHLSACHL28W152 Proizvajalec JST
Opis JUMPER SACHL-003G-P0.2 X2 6" Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 80410 pcs Podatkovni list ASACHLSACHL28W152.pdf
Žični merilnik 28 AWG Serija ACHL
Druga imena 455-3257 Število vrstic 1
Število vodnikov 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) Not Applicable
Dolžina 6.00" (152.40mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
natančen opis White 28 AWG Jumper Lead Socket to Socket Gold 6.00" (152.40mm) Stopite v stik s finišno debelino -