40FLZ-RSM1-R-TB
JSTJST
JST
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 40FLZ-RSM1-R-TB
Proizvajalec / znamka: JST
Opis izdelka CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A
Podatkovni listi: 40FLZ-RSM1-R-TB.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 40FLZ-RSM1-R-TB
Številka dela 40FLZ-RSM1-R-TB Proizvajalec JST
Opis CONN FFC BOTTOM 40POS 0.50MM R/A Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 118466 pcs Podatkovni list 40FLZ-RSM1-R-TB.pdf
Voltage Rating 50V Prekinitev Solder
Serija FLZ Višina tona 0.020" (0.50mm)
Pakiranje Tape & Reel (TR) delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število pozicij 40 Tip montaže Surface Mount, Right Angle
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Cipele parjenja -
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Funkcija zaklepanja Slide Lock
Barva ohišja Natural Višina nad ploščo 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Lastnosti Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Debelina 0.30mm natančen opis 40 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
Trenutna ocena 0.5A Kontaktni material Phosphor Bronze