ZFS-85000HD-R
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
ZFS-85000HD-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ZFS-85000HD-R
Proizvajalec / znamka: JKL Components Corporation
Opis izdelka LED FLEX RIBBON RED 12V
Podatkovni listi: 1.ZFS-85000HD-R.pdf2.ZFS-85000HD-R.pdf
Status RoHs Skladen brez svinca / RoHS
Stanje zalog 839 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 839 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije ZFS-85000HD-R
Številka dela ZFS-85000HD-R Proizvajalec JKL Components Corporation
Opis LED FLEX RIBBON RED 12V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 839 pcs Podatkovni list 1.ZFS-85000HD-R.pdf2.ZFS-85000HD-R.pdf
Valovna dolžina 626nm Napetost - naprej (Vf) (Typ) 12V
Kotni kot 120° Tip LED Engine
Temperatura - preskus 25°C Velikost / dimenzija 5000.00mm L x 8.00mm W
Serija - Pakiranje -
Druga imena 289-1191
ZFS85000HDR
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lumens / Watt @ Current - Test 35 lm/W Svetloba, ki oddaja svetlobo (LES) -
Tip objektiva Flat Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina 2.50mm Flux @ Tok / Temperatura - Preskus 1820 lm (Typ)
Tok - preskus 4.4A Tok - maks 4.4A