JN2DS10SL2-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JN2DS10SL2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JN2DS10SL2-R
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE
Podatkovni listi: 1.JN2DS10SL2-R.pdf2.JN2DS10SL2-R.pdf3.JN2DS10SL2-R.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JN2DS10SL2-R
Številka dela JN2DS10SL2-R Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN PLG HSG FMALE 10POS INLINE Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6448 pcs Podatkovni list 1.JN2DS10SL2-R.pdf2.JN2DS10SL2-R.pdf3.JN2DS10SL2-R.pdf
Tip For Female Sockets Ščitenje Unshielded
Velikost školjke, MIL - Shell Size - Vstavi S
Shell material Zinc Alloy Shell Finish Zinc
Serija JN2 Pakiranje Tray
Druga imena 670-1076
JN2DS10SL2R
Usmerjenost N (Normal)
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Free Hanging (In-Line)
Montažna funkcija - Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Synthetic Resin Ingress Protection IP67 - Dust Tight, Waterproof
Vključuje - Barva ohišja Black
Lastnosti Backshell, Coupling Nut Tip pritrjevanja Push-Twist
natančen opis 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Material spenjanja oreškov, plating Zinc Alloy, Zinc
Premer spojne gredi 0.787" (20.00mm) Vrsta kontakta Crimp