JN2AS10ML2-R
JAE ElectronicsJAE Electronics
JN2AS10ML2-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JN2AS10ML2-R
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT 10POS #22 SOLDER PIN
Podatkovni listi: 1.JN2AS10ML2-R.pdf2.JN2AS10ML2-R.pdf3.JN2AS10ML2-R.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije JN2AS10ML2-R
Številka dela JN2AS10ML2-R Proizvajalec JAE Electronics
Opis CONN RCPT 10POS #22 SOLDER PIN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2917 pcs Podatkovni list 1.JN2AS10ML2-R.pdf2.JN2AS10ML2-R.pdf3.JN2AS10ML2-R.pdf
Napetost - ocenjena 200VAC Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof
Prekinitev Solder Cup Shell Size - Vstavi (Convert From) Zinc Alloy, Zinc Plated, Black
Material školjke, Dokončaj - Serija JN2
RoHS Status Tray Druga imena 670-1070
JN2AS10ML2R
delovna temperatura -20°C ~ 100°C Število pozicij 10
Tip montaže Panel Mount, Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca JN2AS10ML2-R Velik premer dobavljen S
Lastnosti - Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold
Opis CONN RCPT 10POS #22 SOLDER PIN Trenutna ocena 3A