JN1AS10ML1-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JN1AS10ML1-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JN1AS10ML1-R
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP
Podatkovni listi: 1.JN1AS10ML1-R.pdf2.JN1AS10ML1-R.pdf3.JN1AS10ML1-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JN1AS10ML1-R
Številka dela JN1AS10ML1-R Proizvajalec JAE Electronics, Inc.
Opis CONN RCPT MALE 10POS SOLDER CUP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17061 pcs Podatkovni list 1.JN1AS10ML1-R.pdf2.JN1AS10ML1-R.pdf3.JN1AS10ML1-R.pdf
Voltage Rating 200VAC Prekinitev Solder Cup
Ščitenje - Velikost školjke, MIL -
Shell Size - Vstavi S Shell material Synthetic Resin
Shell Finish - Serija JN1
Pakiranje Bulk Druga imena 670-2028
JN1AS10ML1R
Usmerjenost N (Normal) delovna temperatura -20°C ~ 125°C
Število pozicij 10 Tip montaže Panel Mount
Montažna funkcija Flange Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vstavi material Synthetic Resin Ingress Protection -
Lastnosti - Tip pritrjevanja Push-Twist
natančen opis 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Trenutna ocena 3A
Kontaktni material Copper Alloy Končna debelina - parjenje 3.90µin (0.099µm)
Stik s koncem - parjenje Gold Vrsta priključka Receptacle, Male Pins
Barva Black Odpiranje kabla 0.472" (12.00mm)