JB1CB10SL1-R
JAE ElectronicsJAE Electronics
JB1CB10SL1-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: JB1CB10SL1-R
Proizvajalec / znamka: JAE Electronics, Inc.
Opis izdelka CONN RCPT 10POS BOX MNT W/O SCKT
Podatkovni listi: 1.JB1CB10SL1-R.pdf2.JB1CB10SL1-R.pdf3.JB1CB10SL1-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
26 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije JB1CB10SL1-R
Številka dela JB1CB10SL1-R Proizvajalec JAE Electronics
Opis CONN RCPT 10POS BOX MNT W/O SCKT Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6252 pcs Podatkovni list 1.JB1CB10SL1-R.pdf2.JB1CB10SL1-R.pdf3.JB1CB10SL1-R.pdf
Žični merilnik ali območje - AWG 22 Uporaba Unshielded
Atributi atributov IP67 - Dust Tight, Waterproof Tip For Female Sockets
Smerno usmerjanje Crimp Zaključek ščita Circular
Material školjke, Dokončaj - Shell Finish Zinc Alloy
Serija JB1 RoHS Status Tray
Plug / Mating Plug Diameter Silver Druga imena 670-2573
JB1CB10SL1-R-ND
JB1CB10SL1R
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število pozicij 10
Opomba Contacts Not Included Tip montaže Panel Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Materialna ocena vnetljivosti -
Številka izdelka proizvajalca JB1CB10SL1-R Velik premer dobavljen B10
Vstavi material - Vključuje -
Lastnosti - Razširjen opis 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Opis CONN RCPT 10POS BOX MNT W/O SCKT Tok - Max / Contact Threaded