X9C503PI
IntersilIntersil
X9C503PI Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: X9C503PI
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC DIGITAL POT 50K 100TP 8DIP
Podatkovni listi: X9C503PI.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije X9C503PI
Številka dela X9C503PI Proizvajalec Intersil
Opis IC DIGITAL POT 50K 100TP 8DIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 6788 pcs Podatkovni list X9C503PI.pdf
Napetost - oskrba 5V Toleranca ±20%
Temperaturni koeficient (Typ) ±300 ppm/°C Taper Linear
Paket naprave za dobavitelja 8-PDIP Serija XDCP™
Odpornost - Brisalec (Ohms) (Typ) 40 Odpornost (Ohms) 50k
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP (0.300", 7.62mm)
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število Taps 100
Število vezij 1 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika Non-Volatile Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Vmesnik Up/Down (U/D, INC, CS) Lastnosti -
natančen opis Digital Potentiometer 50k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-PDIP Konfiguracija Potentiometer