ISL8200AMMREP
IntersilIntersil
Intersil
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ISL8200AMMREP
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka DC DC CONVERTER 0.6-6V
Podatkovni listi: ISL8200AMMREP.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije ISL8200AMMREP
Številka dela ISL8200AMMREP Proizvajalec Intersil
Opis DC DC CONVERTER 0.6-6V Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3206 pcs Podatkovni list ISL8200AMMREP.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 0.6 ~ 6 V Napetost - Vhod (Min) 3V
Napetost - Vhod (maks.) 20V Tip Non-Isolated PoL Module
Paket naprave za dobavitelja 23-QFN (15x15) Velikost / dimenzija 0.59" L x 0.59" W x 0.09" H (15.0mm x 15.0mm x 2.2mm)
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer 23-PowerQFN Module delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Lastnosti OCP, OTP, OVP, UVLO Učinkovitost -
natančen opis Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0.6 ~ 6 V 10A 3V - 20V Input Tok - izhod (maks.) 10A