EL7154CSZ
IntersilIntersil
Intersil
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: EL7154CSZ
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC MONO PIN DVR HS 8-SOIC
Podatkovni listi: EL7154CSZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
97 pcs
194 pcs
582 pcs
1067 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije EL7154CSZ
Številka dela EL7154CSZ Proizvajalec Intersil
Opis IC MONO PIN DVR HS 8-SOIC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 14083 pcs Podatkovni list EL7154CSZ.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 16 V Paket naprave za dobavitelja 8-SOIC
Serija - Čas vzpona / padca (vrsta) 4ns, 4ns
Pakiranje Tube Paket / primer 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
delovna temperatura -40°C ~ 125°C (TJ) Število voznikov 2
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Logična napetost - VIL, VIH 0.6V, 2.4V Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vrsta vnosa Non-Inverting Vrsta vrat IGBT, N-Channel MOSFET
Trenutna - Peak izhod (vir, potop) 4A, 4A Vrsta kanala Synchronous
Številka osnovnega dela EL7154
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
EL7154CS
EL7154CS
Proizvajalci: Intersil
Opis: IC MONO PIN DVR HS 8-SOIC
Na zalogi: 2990 pcs
Prenesi: EL7154CS.pdf
RFQ
EL7154CNZ
EL7154CNZ
Proizvajalci: Intersil
Opis: IC PIN DRIVER 10MHZ 8-DIP
Na zalogi: 6692 pcs
Prenesi: EL7154CNZ.pdf
RFQ
EL7154CSZ-T13
EL7154CSZ-T13
Opis: IC PIN DRIVER 10MHZ 3ST 8-SOIC