CS82C55AZ
IntersilIntersil
Intersil
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CS82C55AZ
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC
Podatkovni listi: CS82C55AZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
26 pcs
104 pcs
520 pcs
1014 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CS82C55AZ
Številka dela CS82C55AZ Proizvajalec Intersil
Opis IC I/O EXPANDER 24B 44PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9498 pcs Podatkovni list CS82C55AZ.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 44-PLCC (16.58x16.58)
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 44-LCC (J-Lead) Vrsta izhoda Open Drain
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število I / O 24
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izklop prekinitve No
Vmesnik Parallel Lastnosti -
natančen opis I/O Expander 24 Parallel 44-PLCC (16.58x16.58) Trenutni - izhodni izvor / ponor 2.5mA
Številka osnovnega dela 82C55A
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
CS82C59A-1296
CS82C59A-1296
Proizvajalci: Intersil
Opis: IC CTRL INTERRUPT 12.5MHZ 28PLCC
Na zalogi: 6571 pcs
Prenesi: CS82C59A-1296.pdf
RFQ
CS82C59A-12Z
CS82C59A-12Z
Proizvajalci: Intersil