CMP82C55AZ
IntersilIntersil
CMP82C55AZ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CMP82C55AZ
Proizvajalec / znamka: Intersil
Opis izdelka IC PROG PERIPHERAL INTFC 40DIP
Podatkovni listi: CMP82C55AZ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
18 pcs
108 pcs
504 pcs
1008 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CMP82C55AZ
Številka dela CMP82C55AZ Proizvajalec Intersil
Opis IC PROG PERIPHERAL INTFC 40DIP Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9727 pcs Podatkovni list CMP82C55AZ.pdf
Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V Paket naprave za dobavitelja 40-DIP
Serija - Pakiranje Tube
Paket / primer 40-DIP (0.600", 15.24mm) Vrsta izhoda Open Drain
delovna temperatura 0°C ~ 70°C Število I / O 24
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 3 (168 Hours)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Izklop prekinitve No
Vmesnik Parallel Lastnosti -
natančen opis I/O Expander 24 Parallel 40-DIP Trenutni - izhodni izvor / ponor 2.5mA