VBO25-16AO2
IXYS CorporationIXYS Corporation
IXYS Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VBO25-16AO2
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka BRIDGE RECT SGL PHASE 1600V 38A
Podatkovni listi: VBO25-16AO2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VBO25-16AO2
Številka dela VBO25-16AO2 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis BRIDGE RECT SGL PHASE 1600V 38A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3050 pcs Podatkovni list VBO25-16AO2.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.6kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.36V @ 55A
Tehnologija Avalanche Paket naprave za dobavitelja FO-A
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-Square, FO-A Druga imena Q2602191
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže QC Terminal
Tip diode Single Phase natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Avalanche 1.6kV QC Terminal FO-A
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 300µA @ 1600V Tok - Povprečni popravek (Io) 38A