VBO20-16AO2
IXYS CorporationIXYS Corporation
VBO20-16AO2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: VBO20-16AO2
Proizvajalec / znamka: IXYS Corporation
Opis izdelka DIODE BRIDGE 31A 1600V AVAL FO-A
Podatkovni listi: VBO20-16AO2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije VBO20-16AO2
Številka dela VBO20-16AO2 Proizvajalec IXYS Corporation
Opis DIODE BRIDGE 31A 1600V AVAL FO-A Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3353 pcs Podatkovni list VBO20-16AO2.pdf
Voltage - Peak Reverse (Max) 1.6kV Napetost - naprej (Vf) (Max) @ Če 1.8V @ 55A
Tehnologija Avalanche Paket naprave za dobavitelja FO-A
Serija - Pakiranje Bulk
Paket / primer 4-Square, FO-A Druga imena VBO2016AO2
delovna temperatura -40°C ~ 150°C (TJ) Tip montaže QC Terminal
Tip diode Single Phase natančen opis Bridge Rectifier Single Phase Avalanche 1.6kV QC Terminal FO-A
Trenutna - povratna puščanja @ Vr 300µA @ 1600V Tok - Povprečni popravek (Io) 31A