ICS345RIP
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ICS345RIP
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC VERSACLOCK SYNTHESIZER 20QSOP
Podatkovni listi: ICS345RIP.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije ICS345RIP
Številka dela ICS345RIP Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Količina na voljo 4484 pcs Podatkovni list ICS345RIP.pdf
Napetost - oskrba 3.15 V ~ 3.45 V Tip Clock/Frequency Synthesizer
Paket naprave za dobavitelja 20-QSOP Serija VersaClock®
Razmerje - Vhod: Izhod 1:9 Pakiranje Tube
Paket / primer 20-SSOP (0.154", 3.90mm Width) PLL Yes with Bypass
Izhod LVCMOS Druga imena 345RIP
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Število vezij 1
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Vnos Clock, Crystal
Frekvenca - maks 200MHz Razdelilnik / množitelj No/Yes