7134LA55J8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 7134LA55J8
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 32K PARALLEL 52PLCC
Podatkovni listi: 7134LA55J8.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 7134LA55J8
Številka dela 7134LA55J8 Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 32K PARALLEL 52PLCC Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5145 pcs Podatkovni list 7134LA55J8.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 52-PLCC (19.13x19.13)
Serija - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 52-LCC (J-Lead) Druga imena IDT7134LA55J8
IDT7134LA55J8-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount