71321LA55TF
pregled izdelka
Številka dela: 71321LA55TF
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP
Podatkovni listi: 71321LA55TF.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 71321LA55TF
Številka dela 71321LA55TF Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL 64TQFP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5849 pcs Podatkovni list 71321LA55TF.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Dual Port, Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 64-TQFP (10x10)
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 64-LQFP Druga imena IDT71321LA55TF
IDT71321LA55TF-ND
delovna temperatura 0°C ~ 70°C (TA) Tip montaže Surface Mount