6116LA55DB
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
6116LA55DB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 6116LA55DB
Proizvajalec / znamka: IDT (Integrated Device Technology)
Opis izdelka IC SRAM 16K PARALLEL 24CDIP
Podatkovni listi: 6116LA55DB.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
300 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 6116LA55DB
Številka dela 6116LA55DB Proizvajalec IDT (Integrated Device Technology)
Opis IC SRAM 16K PARALLEL 24CDIP Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 8049 pcs Podatkovni list 6116LA55DB.pdf
Čas cikla pisanja - 55ns Napetost - oskrba 4.5 V ~ 5.5 V
Tehnologija SRAM - Asynchronous Paket naprave za dobavitelja 24-CDIP
Serija - Pakiranje Tray
Paket / primer 24-CDIP (0.600", 15.24mm) Druga imena IDT6116LA55DB
IDT6116LA55DB-ND
delovna temperatura -55°C ~ 125°C (TA) Tip montaže Through Hole