ASLD331120DNUS
IDECIDEC
IDEC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASLD331120DNUS
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO BLU
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije ASLD331120DNUS
Številka dela ASLD331120DNUS Proizvajalec IDEC
Opis 30MM SS 3POS S2W 12V 2NO BLU Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS