ASLD32240DNUG
IDECIDEC
IDEC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASLD32240DNUG
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka 30MM SS 3POS MT 24V 4NO GRN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije ASLD32240DNUG
Številka dela ASLD32240DNUG Proizvajalec IDEC
Opis 30MM SS 3POS MT 24V 4NO GRN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS