ASLD321120DNUG
IDECIDEC
IDEC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ASLD321120DNUG
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO GRN
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije ASLD321120DNUG
Številka dela ASLD321120DNUG Proizvajalec IDEC
Opis 30MM SS 3POS SRL 12V 2NO GRN Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS