APD199DN-R-24V
IDECIDEC
IDEC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: APD199DN-R-24V
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka PB PILOT LIGHT 30MM
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije APD199DN-R-24V
Številka dela APD199DN-R-24V Proizvajalec IDEC
Opis PB PILOT LIGHT 30MM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6806 pcs Podatkovni list
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V
Kotni kot - Tip LED
Sklop zaključka Screw Terminal Serija TWTD
Ocene AC/DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 1.18" (30.0mm) Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Ocena - Preglednost objektiva -
Stil / velikost objektiva Round with Domed Top Barva objektiva Red
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke -
Ingress Protection IP65, NEMA 4X, 13 Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator 24V Round with Domed Top Screw Terminal Tok -