AP8M122-R
IDECIDEC
AP8M122-R Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: AP8M122-R
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka LED PANEL INDICATOR RED 24V IP40
Podatkovni listi: AP8M122-R.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije AP8M122-R
Številka dela AP8M122-R Proizvajalec IDEC
Opis LED PANEL INDICATOR RED 24V IP40 Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7452 pcs Podatkovni list AP8M122-R.pdf
Valovna dolžina - vrh - Napetost 24V
Kotni kot - Tip LED
Sklop zaključka Solder Lug Serija AP8
Ocene AC/DC Panel Cutout Oblika Round
Mere izreza plošče 0.32" (8.10mm) Druga imena 1885-1244
Millicandela Ocena - Preglednost objektiva -
Stil / velikost objektiva Round with Flat Top, 8.00mm Barva objektiva -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Barva svetilke Red
Ingress Protection IP40 Lastnosti -
natančen opis LED Panel Indicator Red 24V Round with Flat Top, 8.00mm Solder Lug Tok -