ALFD21102DNUS
IDECIDEC
IDEC
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: ALFD21102DNUS
Proizvajalec / znamka: IDEC
Opis izdelka 30MM PB IL FS MOM 12V 2NC BLU
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije ALFD21102DNUS
Številka dela ALFD21102DNUS Proizvajalec IDEC
Opis 30MM PB IL FS MOM 12V 2NC BLU Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4789 pcs Podatkovni list
Serija * Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant natančen opis Pushbutton Switch
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
ALFD21111DNUG
ALFD21111DNUG
Proizvajalci: IDEC
Opis: 30MM PB FS MOM 12V 1NO1NC GRN
Na zalogi: 3485 pcs
Prenesi:
RFQ
ALFB-01
ALFB-01
Proizvajalci: Abracon Corporation
Opis: FERRITE BEAD 110 OHM AXIAL 1LN
Na zalogi: 180888 pcs
Prenesi: ALFB-01.pdf
RFQ
ALFD21102DNUY
ALFD21102DNUY
Proizvajalci: IDEC
Opis: 30MM PB IL FS MOM 12V 2NC YEL
Prenesi:
ALFB-02
ALFB-02
Opis: FERRITE BEAD 150 OHM AXIAL 1LN