D19FVT69B
HoffmannHoffmann
Hoffmann
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: D19FVT69B
Proizvajalec / znamka: Hoffmann
Opis izdelka SHELF VENTED TOOL-LESS
Podatkovni listi: D19FVT69B.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Stanje zalog 415 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 415 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije D19FVT69B
Številka dela D19FVT69B Proizvajalec Hoffmann
Opis SHELF VENTED TOOL-LESS Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 415 pcs Podatkovni list D19FVT69B.pdf
Utež 18 lbs (8.2kg) Prezračevanje Vented
Tip Shelf, Sliding Velikost / dimenzija 19.000" L x 33.500" W x 1.750" H (482.60mm x 850.90mm x 44.45mm)
Serija - Druga imena 1441-1461
16687
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Material Metal, Steel
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Za uporabo s / sorodnimi izdelki 19" Panel Width Racks
Lastnosti - natančen opis Metal, Steel Shelf, Sliding 19.000" L x 33.500" W x 1.750" H (482.60mm x 850.90mm x 44.45mm) Black