DF11C-28DP-2V(57)
HiroseHirose
Hirose
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: DF11C-28DP-2V(57)
Proizvajalec / znamka: Hirose
Opis izdelka CONN HDR 28POS GOLD
Podatkovni listi: 1.DF11C-28DP-2V(57).pdf2.DF11C-28DP-2V(57).pdf3.DF11C-28DP-2V(57).pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije DF11C-28DP-2V(57)
Številka dela DF11C-28DP-2V(57) Proizvajalec Hirose
Opis CONN HDR 28POS GOLD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Voltage Rating 250V Prekinitev Solder
Style Board to Board or Cable Oklepanje Shrouded - 4 Wall
Serija DF11 Razmik med vrsticami - parjenje 0.079" (2.00mm)
Pitch - parjenje 0.079" (2.00mm) Pakiranje Tape & Reel (TR)
Skupna dolžina kontakta - Druga imena 543-0694-0-57
delovna temperatura -30°C ~ 85°C Število vrstic 2
Število naloženih pozicij All Število pozicij 28
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Materialna ocena vnetljivosti UL94 V-0 Mated Stacking Heights 8.2mm, 8.45mm, 9.55mm
Višina izolacije 0.283" (7.19mm) Barva izolacije Beige
Ingress Protection - Lastnosti Pick and Place, Solder Retention
Tip pritrjevanja Detent Lock natančen opis Connector Header Surface Mount 28 position 0.079" (2.00mm)
Trenutna ocena 2A Vrsta kontakta Male Pin